Reunite Ukraine
Reunite Ukraine QR Code

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяКалендар

< жовтня 2023 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30 31          

Переклад сайту / Website translation

EnglishPolish

Хто на сайті

На даний момент 954 гостей на сайті
Грамотне планування – фундамент успішнього майбутнього! PDF Друк
Робота з батьками - Робота з батьками

time

Тайм-менеджмент – навичка, яку важливо розвивати в дитини з раннього віку. Що раніше ви навчите малюка планувати та розвивати корисні звички, то кращих результатів він досягне в навчанні та житті.

Грамотне планування та правильні звички не лише допомагають доводити до кінця розпочаті справи, але й знижують рівень стресу під час їх виконання, що зробить ваше життя та життя дитини більш гармонійним і змістовним.

Зазвичай сучасні діти мають багато справ: школа, спортивні секції, позакласні заняття, ігри та розваги з друзями. Кожна з цих справ важлива для розвитку дитини.

Також дитина має багато щоденних завдань, які повинні стати корисними звичками вже в ранньому віці: застеляти ліжко, прибирати іграшки, робити уроки, чистити зуби, робити зарядку.

Дитині важливо знайти баланс між усіма справами та грамотно спланувати їх упродовж дня, тижня й місяця. Так вона навчиться ефективно розпоряджатися своїм часом.

Вам може здаватися, що дитина ще занадто маленька, щоб зрозуміти суть тайм-менеджменту. Однак є способи навчити її керувати своїм часом і правильно складати розпорядок дня.

Почати можна з прочитання цієї статті та виконання завдань на планування та постановку цілей, які допоможуть сформувати маленькі корисні звички, навчать планувати день і тиждень, а також ставити короткострокові та довгострокові цілі.

Виконуючи ці завдання, дитина навчиться грамотно розподіляти час виконання кожного завдання, краще розставляти пріоритети та поліпшить свої аналітичні навички.

Застосовуючи цю технологію, Ви допоможете малюку з ранніх років навчитися управляти своїм навчальним, а також вільним часом, дотримуватися режиму дня. У майбутньому такий досвід допоможе йому стати успішною людиною, домогтися успіху в кар'єрі, завоювати повагу оточуючих людей.

Практичні завдання, представлені нашим сайтом, будуть корисні дітям різних вікових груп:

   • дошкільнятам;
   • учням початкової школи.

Практичне застосування тайм-менеджменту можна почати зі складання візуальних (мальованих) розкладів для дитини, яка ще не навчилася читати й писати. Цей процес викличе захоплення, а також подальше намагання слідувати намальованому розпорядку дня.

Школярам рекомендовано застосовувати такі методи:

   • складання плану на тиждень;
   • складання плану на місяць;
   • планування завдань на майбутній рік;
   • постановка цілей;
   • створення списку завдань та візуальний розклад;
   • ведення щоденника.

Формування планів допоможе скоординувати навчальний процес. Учень повинен сам їх скласти, батьки можуть тільки допомогти, не нав'язуючи свою думку. Самостійні дії навчать бути відповідальним за свої рішення, вчинки, аналізувати їх наслідки.

Основні правила тайм-менеджменту для дітей:

1. Обов'язково записувати або замальовувати цілі.

2. Планувати день.

3. З великих завдань робити кілька маленьких.

Спосіб АБВГД у дитячому тайм-менеджменті

Основа грамотного планування - вміння позначити рівень цінності певного завдання:

А - найголовніша.

Б - менш важлива.

В - ще менш значима і так далі.

Тайм-менеджмент для дітей - це сімейна робота. Якщо Ви вирішите стати фахівцем в цій галузі, наш сайт надасть всі необхідні матеріали та практичні рекомендації.


Посилання до Тайм-менеджменту для дітей. 50 завдань

 
Copyright © 2012 by Jester.